Meranie telesnej teploty osôb, dezinfekcia rúk, kontrola vstupu, opatrenia nielen pre Covid-19

Novinka- turniket s dezinfekciou rúk a termokamerou Vám zabezpečí včasné rozpoznanie telesnej teploty, nepovolenie vstupu osoby so zvýšenou teplotou, bez rúška, bez vykonania dezinfekcie rúk. Silný protihráč nielen v boji proti šíreniu koronavírusu.

Dané technologické riešenie pomôže spomaľovať šírenie nákazy a zvyšovať tak bezpečnosť a zdravie. Využitie všade tam, kde potrebujete účinne zabezpečiť kontrolu vstupu, zamedziť vstupu osôb so zvýšenou telesnou teplotou, dbať na dodržiavanie hygienických predpisov, dodržiavanie takzvanej zásady ROR, teda rúško – odstup – ruky.

Turniket s dezinfekciou rúk a termokamerou

 Turniket s integrovanou dezinfekciou rúk poskytuje efektívnu kontrolu vstupu osôb s vydezinfikovaním rúk priamo pri prechode cez turniket, bez potreby obsluhujúceho personálu.

Kontrola vstupu osôb cez čítačku QR, BAR kódov, príp. nastavenie prechodu bez požiadavky preukázania sa prístupovou kartou. Turniket má zabudované 2 priehradky, do ktorých si osoba vloží ruky na vydezinfikovanie dezinfekčným prípravkom.

Dezinfekcia rúk priamo pri prechode cez turniket, bez potreby obsluhujúceho personálu.

Dezinfekcia rúk priamo pri prechode cez turniket, bez potreby obsluhujúceho personálu.

Termokamera

 Softvér dokáže zachytiť a rozpoznať ľudskú tvár a následne bezkontaktne zmerať telesnú teplotu v tvárovej časti. Inteligentná technológia, analýza obrazu a vyhodnotenie skríningu v reálnom čase, vysokovýkonný integrovaný procesor, a pritom jednoduché používanie. Systém poskytuje napr. prehľadný zoznam so záznamom času prechodu a nameranej teploty spolu s fotografiou osoby. Možnosť využitia ako biometrický prístupový systém na základe rozpoznávania tváre. Do databázy môžete zadávať žiadúce a nežiadúce osoby (Black list/White list). K personálnym údajom sa následne pridávajú namerané hodnoty telesnej teploty, z ktorých môžete získať denné, mesačné štatistiky. Možnosť nastavenia režimu bez ukladania záznamov. Prenos dát, spolupráca s jestvujúcim dochádzkovým systémom.

Termokamera pre detekciu telesnej teploty osoby a prítomnosti rúška. Termokamera pre detekciu telesnej teploty osoby a prítomnosti rúška.

 

 

Rozpoznanie zvýšenej telesnej teploty, horúčky

 Algoritmus založený na umelej inteligencii, rekalibrácia s pomocou zabudovaného „Black Body“, zaručujú vysokú presnosť merania ± 0,3°C, aj u osôb s maskou, rúškom či okuliarmi. Na obrazovke sa okamžite zobrazí hodnota nameranej teploty na čele snímanej osoby. Pri zaznamenaní osoby so zvýšenou telesnou teplotou, príp. bez prítomnosti rúška, systém spustí zvukový, obrazový alarm. Následne sa turniket zablokuje na zamedzenie vstupu takejto osoby do objektu.

Turniket s dezinfekciou rúk, kontrola vstupu, termokamera… nepovolenie vstupu osoby so zvýšenou teplotou, bez rúška, nevydezinfikovania rúk.   Všade tam, kde potrebujete účinne zabezpečiť kontrolu vstupu, teploty osôb, rúška, dbať na dodržiavanie hygienických predpisov.

Turniket s integrovanou dezinfekciou rúk, termokamera, kontrola vstupu.

Turniket s integrovanou dezinfekciou rúk, termokamera, kontrola vstupu.

Využitie

Vhodné pre nemocnice, zdravotné, kúpeľné zariadenia, školské zariadenia, domovy dôchodcov, jedálne, reštaurácie, autobusové a železničné stanice, letiská, hraničné prechody, vládne inštitúcie, administratívne a výrobné podniky, potravinársky priemysel, mäsovo-spracovateľský priemysel, závody, priemyselné parky, športové centrá, obchodné centrá, supermarkety, výstaviská, konferencie, staveniská, atď…

V rámci zamedzenia šírenia iných vírusových alebo bakteriálnych chorôb, u ktorých je predpokladaným príznakom zvýšená telesná teplota, horúčka. Napr. počas chrípkovej sezóny, kedy nevpustenie chorého človeka do objektu, zabráni šíreniu nákazy medzi ostatnými ľuďmi, čím sa zamedzí zvyšovaniu chorobnosti napr. na pracovisku, zníženiu rizika karantény.

 Možnosť prenájmu

 Prenosný turniket, termokameru ponúkame aj na prenájom.

Naše termokamery spolu so vstupným turniketom zabezpečovali kontrolu a meranie teploty osôb vstupujúcich na podujatie GLOBSEC2020 v Bratislave a  vo Vysokých Tatrách. Prenosný Tripod tyčkový turniket s termokamerou povoľoval vstup osobám až po zmeraní telesnej teploty. Termokamera na meranie teploty viacerých osôb súčasne, poslúžila veľmi dobre, bez detekovania zvýšenej teploty.

Termokamera na meranie telesnej teploty viacerých osôb súčasne, podujatie GLOBSEC 2020

Termokamera na meranie telesnej teploty viacerých osôb, podujatie GLOBSEC 2020

Prenosný turniket s termokamerou na prenájom MOREZ GROUP a.s.

Prenosný turniket s termokamerou na prenájom MOREZ GROUP a.s.

 

Posted in Turnikety and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.