Meranie telesnej teploty zamestnancov termokamerou

Termokamera nainštalovaná na rôznych typoch turniketov

Termokamera nainštalovaná na rôznych typoch turniketov

Prinášame komplexné riešenie zabezpečenia bezkontaktného merania telesnej teploty Vašich zamestnancov, dodávateľov, návštevníkov, atď. Čiže všetkých tích, ktorí potrebujú vstúpiť do Vašich priestorov.

Termokamera a turniket = Dvojstupňová ochrana

Nami dodávané technologické riešenie pozostáva z dvojstupňovej ochrany Vášho objektu. A to meraním samotnej telesnej teploty osoby, čím získate informáciu o potenciálne infikovanej osobe nielen súčasným Koronavírusom. Druhým stupňom je zamedzenie vstupu potenciálne infikovanej osoby do Vašich priestorov pomocou turniketu, ktorý takúto osobu do objektu nevpustí.

Následne poverená osoba vyvodí patričný záver s poučením osoby, že je rizikovou osobou. Poverená osoba môže ešte vykonať dodatočnú kontrolu merania telesnej teploty ručným bezdotykovým teplomerom, ak by sa osoba napr. vyhovárala, že ona nie je riziková a meranie nebolo správne.

Uvedomujeme si, že každý objekt je iný a preto ponúkame mnoho možností a variabilných riešení s prihliadnutím na individuálne potreby každého zákazníka.

Veríme, že dané zariadenie pomôže predchádzať šíreniu nákazy.

Radi Vám poskytneme viac informácii.

MOREZ GROUP a.s.

Posted in Termokamery and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.